İSPAK

Kibar Holding grup şirketlerinden biri olan İspak Esnek Ambalaj Sanayi A.Ş. 40 yılı aşkın tecrübelerini bölgemizde kurdukları yeni fabrikaları ile sürdürmektedir. 2017 Nisan ayında 53.422,65m2 lik parselde 148 çalışanı ile faaliyete geçen işletme; ‘ baskılı, baskısız, laklı, vakslı, polietilen ve tutkal lamineli, esnek (flexible)ambalaj ve endüstriyel alüminyum folyo üretimi’ gerçekleştirmektedir.

Yılda 40 bin ton üretim kapasitesi ve yüksek üretim hızı, ileri teknoloji ve bilgi birikimi ile üretim yapan İspak; müşterinin bireysel ihtiyaçlarına göre özel ambalaj çözümleri üretmekte, malzemelerinin tasarımında gıda güvenliğini sağlamayı, lezzetlerini korumayı, nem ve oksijene karşı optimum bariyer oluşturmayı, raf ömrünü uzatmayı ve son tüketiciye kolaylık getirmeyi hedeflemektedir.

İspak, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi, ISO 22000 gıda güvenliği, BRC IoP ambalaj ve ambalaj malzemeleri için global standart yönetim sistemleri ile OHSAS 18001 iş sağlığı güvenliği, ISO 14001 çevre ve ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi uygulamakta olup, TPM sürecinin ikinci basamağı olan Award For Excellence in Consistent TPM Commitment-TPM Mükemmellikte Kararlılık Ödülü almaya hak kazanmıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ako22domtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420